"Nie wiedziałem, że można to zrobić i przy pomocy gazu ziemnego"

...taką uwagę słyszymy najczęściej po zademonstrowaniu efektów działania wysokociśnieniowego gazu ziemnego wytwarzanego przy pomocy sprężarki gazu ziemnego G-TEC


System sprężarka gazu ziemnego G-TEC umożliwia korzystanie z zalet wysokociśnieniowego gazu ziemnego w każdym zakładzie pracy!Sprężarka G-TEC zastępuje acetylen, gaz płynny, MAPP, propylen lub wszelkie inne paliwo gazowe poprzez umożliwienie korzystania z wysokociśnieniowego gazu ziemnego pobieranego bezpośrednio ze standardowego niskociśnieniowego przyłącza komunalnej sieci gazowej.Klienci G-TEC

Sprężarki G-TEC są używane do cięcia palnikiem spawalniczym, lutowania, grzania, natryskiwania metodą HVOF /natryskiwania płomieniowego, wytwarzania biżuterii, produkcji szklanych lamp, nakładania folii kurczliwej, glazurowania szynki i naprawy samochodów.Zastąp butle na gaz płynny lub zasobniki zbiorczeNapełniaj swoje własne butle w każdej chwili za pomocąSprężarkami do palników G-TEC!Napełniaczy G-TEC!

Sprężarka do palnika TB-60/125Sprężarka do palnika TB-250/500Napełniacz 60 z rozgałęźnikiemPojemność butli 0,4m 3, 3,7m3 i 1,3m3Sprężarki do palników są podłączane do przyłącza komunalnej sieci gazowej i zwiększają ciśnienie gazu doprowadzonego do pojedynczego palnika, systemu palników w warsztacie lub automatycznych zestawów palników. Sprężarki do palników zapewniają stały dopływ gazu, nigdy się nie wyczerpują. Nie ma potrzeby zamawiania, przechowywania, przenoszenia, ani wymiany butli gazowych.


Sprężarki do palników TB-60/125 doprowadzają wysokociśnieniowy gaz ziemny przy zapotrzebowaniu na niskie i średnie przepływy gazu. Urządzenia te zwiększają ciśnienie gazu do 1,7 barów przy przepływie gazu równym, odpowiednio, 1,7 m 3 /hr i 3,5 m 3 /hr.


Sprężarki do palników TB-250/500 doprowadzają wysokociśnieniowy gaz ziemny przy zapotrzebowaniu na wysokie przepływy gazu. Urządzenia te zwiększają ciśnienie gazu do 3 barów przy przepływie gazu równym, odpowiednio, 7 m 3 /hr i 14 m 3 /hr.


Sprężarki do palników TB-125H/250H/500H spełniają wysokociśnieniowe wymogi podczas natryskiwania płomieniowego i zastosowań metody HVOF. Mogą one zwiększyć ciśnienie komunalnego gazu ziemnego aż do 10 barów przy przepływach gazu wystarczających do zastosowania sprzętu do metalizacji płomieniowej i technologii HVOF, pochodzącego od czołowych producentów.


Napełniacze pozwalają na napełniane Twoich własnych butli wysokociśnieniowym gazem ziemnym, a tym samym umożliwiają przeniesienie ich do swojego warsztatu lub zabranie w teren. Napełniacze automatycznie nabijają butle gazu ziemnego G-TEC do 19 barów i odcinają dopływ gazu, gdy butla jest pełna. Butle mogą być napełniane kiedykolwiek - nie muszą być zupełnie puste. Napełniacze mogą być używane w pomieszczeniach i nie jest wymagane żadne specjalne przygotowanie ich miejsca.


Napełniacz 60 napełnia butle w tempie 1,7 m3/hr.


Napełniacz 180 napełnia butle w tempie 5,0 m3 /hr.


Adsorbujące butle gazu ziemnego G-TEC przechowują gaz ziemny pod ciśnieniem 19 barów i są dostępne w pojemnościach 3,7m3, 1,3m3 i 0,4m3. Gaz ziemny jest przechowywany jako gaz, może być pobierany przy każdym nastawieniu ciśnienia, a butle są znacznie bezpieczniejsze, niż butle do przechowywania acetylenu, czy skroplonych paliw.


Rozgałęźniki G-TEC pozwalają na jednoczesne napełnianie czterech butli. Butle nie muszą być zupełnie puste, aby rozpocząć proces napełniania i można jednocześnie napełniać butle o różnych pojemnościach.Systemy sprężarek gazu naturalnego G-TEC mają certyfikaty projektowe, wydajnościowe i zaświadczenia bezpieczeństwa. W Europie systemy G-TEC są zgodne z Dyrektywami Rady Europy, a w Ameryce Północnej mają certyfikaty CSA-International. .Odwiedź G-TEC na stronie info@gas-tec.com aby się dowiedzieć więcej o tym, jak sprężarka gazu ziemnego pomoże Ci zaoszczędzić pieniądze, zwiększy bezpieczeństwo Twojego miejsca pracy, podwyższy jakość wyrobów i zwiększy wydajność Twojej firmy. Proszę nas poinformować, jakiego gazu ziemnego używacie obecnie, do czego go wykorzystujecie (cięcie palnikiem spawalniczym, lutowanie, HVOF, itd.), ile, w przybliżeniu, zużywacie gazu i jaki jest tego koszt miesięczny.W celu skontaktowania się z dystrybutorem G-TEC na swoim terenie, proszę przesłać e-mail na adres info@gas-tec.com podając swoje nazwisko, nazwę firmy, adres i numer telefonu.