„Aš nežinojau, kad tai įmanoma atlikti naudojant gamtines dujas!“

- tokius atsiliepimus dažniausiai išgirstame, pademonstravę, kaip veikia „G-TEC“ gamtinių dujų slėgio stiprintuvas.


„G-TEC“ gamtinių dujų slėgio stiprinimo sistema suteikia aukšto slėgio gamtinių dujų privalumus bet kokiam verslui!„G-TEC“ slėgio stiprintuvai pakeičia acetileną, LPG, MAPP, propileną arba bet kurias kitas degalines dujas aukšto slėgio gamtinėmis dujomis, tiekiamomis tiesiai iš standartinės žemo slėgio komunalinės dujų linijos.„G-TEC“ klientai

„G-TEC“ slėgio stiprintuvai yra naudojami pjovimui liepsna, litavimui,kaitinimui, dirbant sparčios degos deguonies kuro ir liepsnos purkštuvais, juvelyrinių dirbinių gamybai,stiklo pūtimui, pakavimui plėvele, kumpio glazūravimui ir automobilių taisymui.Pakeiskite degalinių dujų cilindrus arba talpyklasBet kada pripildykite nuosavus cilindrus naudodami„G-TEC“ slėgio stiprintuvais!„G-TEC“ pildymo įrangą!„TB-60/125“ slėgio stiprintuvas„TB-250/500“ slėgio stiprintuvasPildiklis „Refueler 60“ su kolektoriumiCilindrų talpos yra 0,4m3, 3,7m3 ir 1,3m3Slėgio stiprintuvai prijungiami prie jūsų komunalinės dujų linijos ir sustiprina slėgį tiesioginiam tiekimui į pavienį slėgio įrengimą, cecho kolektoriaus sistemą arba automatizuotą dujų įrangą. Slėgio stiprintuvai suteikia nepertraukiamą dujų tiekimą, dujos niekada nesibaigia, be to nereikia užsakinėti, sandėliuoti, perkėlinėti ar keisti dujų cilindrų.


„TB-60/125“ dujiniai stiprintuvai tiekia aukšto slėgio gamtines dujas mažų arba vidutinių apimčių poreikiams. Šie įrengimai sustiprina dujų slėgį iki 1,7 barų atitinkamai 1,7m3/h ir 3,5 m3/h tūriams.


„TB-250/500“ slėgio stiprintuvai tiekia aukšto slėgio gamtines dujas didelių apimčių poreikiams. Šie įrengimai sustiprina dujų slėgį iki 3 barų atitinkamai 7 m3/h ir 14 m3/h tūriams.


„TB-125H/250H/500H“ slėgio stiprintuvai yra sukurti aukšto slėgio liepsnos purkštuvams ir sparčios degos deguonies kuro įrenginiams. Jie gali padidinti komunalinių gamtinių dujų slėgį net iki 10 barų tūriams, kurių užtenka pagrindinių gamintojų liepsnos purkštuvams ir sparčios degos deguonies kuro įrangai eksploatuoti.Papildymo įranga skirta pildyti jūsų nuosavus cilindrus aukšto slėgio gamtinėmis dujomis, kai tenka keisti cilindrų vietą ceche arba juos išsinešti darbui lauke. Papildymo įranga automatiškai pripildo „G-TEC“ gamtinių dujų cilindrus iki 19 barų ir išsijungia, kai cilindras yra pilnas. Cilindrai gali būti papildyti bet kada – jie neturi būti visiškai tušti. Papildymo įranga gali būti naudojama patalpose, jai nereikalingas joks specialus vietos paruošimas.


Pildiklis „Refueler 60“ pripildo clindrus 1,7m3/h sparta.


Pildiklis „Refueler 180“ pripildo clindrus 5,0 m3/h sparta.


„G-TEC“ absorbuotų gamtinių dujų cilindrai talpina gamtinių dujas 19 barų slėgyje ir gamninami 3,7m3, 1,3m3 ir 0,4m3 tūrių. Gamtinės dujos yra laikomos dujų pavidalu ir gali būti išleistos nustačios bet kokią pasirinktiną slėgį. Todėl „G-TEC“ cilindrai yra daug saugesni nei acetileno ar suskystintų degalų talpos.


„G-TEC“ kolektoriai leidžia vienu metu pripildyti keturis cilindrus. Norint pradėti pildyti, cilindrai neturi būti visiškai tušti, be to, tuo pat metu galima pildyti skirtingų dydžių cilindrus.„G-TEC“ gaminių dujų slėgio stiprinimo sistemoms suteikti dizaino, eksploatacijos ir saugos sertifikatai. Europoje „G-TEC“ sistemos atitinka Europos Tarybos Direktyvas, o Šiaurės Amerikoje jos yra sertifikuotos „CSA-International“.Susisiekite su „G-TEC“ info@gas-tec.com ir sužinokite daugiau apie tai, kaip gamtinių dujų slėgio stiprintuvai gali padėti jums sutaupyti pinigų, pagerinti jūsų darbų saugą ir produktų kokybę bei pasiekti didesnio verslo našumo. Prašome pranešti mums, kokio tipo degalines dujas naudojate šiuo metu, koks jų taikymo būdas (pjovimui liepsna, litavimui, sparčios degos deguonies kuro purkštuvams ir t.t.), apytikriai kiek dujų jūs sunaudojate ir kokie jų kaštai per mėnesį.Norėdami susisiekti su „G-TEC“ prekybos atstovu jūsų šaliai, atsiųskite žinutę elektroninio pašto adresu info@gas-tec.com. Nurodykite savo vardą, įmonę, adresą ir telefono numerį.